2023

pátek 3. února


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

Brožová zastupuje politiku ČSSD dobře

4.5.2009

Brožová zastupuje politiku ČSSD dobře

Sociální demokracie získala do svého portfolia politických osobností vzácného motýla, herečku Kateřinu Brožovou. Ta se chce ucházet o pozici poslance za severní Čechy. Od pozadí severních Čech se bude tento talentovaný motýl nádherně odrážet.

Doly, devastace, vybydlená sídliště, mrtvé stromy. V takovém prostředí si pestrobarevného motýla každý všimne.

Lidé mají tendenci se hercům, kteří usilují o politickou kariéru, vysmívat. Vidí v tom pejchu, touhu po veřejném producírování a vypočítavost politických předáků, že na své ideje ověnčené slavnými motýly, kteří v politice poletují a většinou ani nevědí, oč se jedná, nachytají víc lidí, zejména těch hloupějších. V případě Ronalda Reagana a Kateřiny Brožové to neplatí. Brožová představuje politickou linii současného vedení ČSSD dokonale. Její kandidatura je na místě.

Brožová má ráda chudé. Neměli štěstí, nejsou bohatí, a tak jim chce pomoct, protože jí se daří. Když vidí chudého člověka, srdce jí ustrne. Jak ráda by smočila své ručky do škopku s jeho nádobím či mu dala nějaké peníze. Všem ale pomoci nemůže, tolik nemá. Víc má ČSSD, může také víc rozdávat a v této oblasti chce Brožová svůj talent využít.

Ale i když ČSSD s Brožovou rozdají chudým smolařům všechno, co mají, nestačí to. Naštěstí jsou tu ještě daně. Ty lze zvýšit, aby se mohlo víc rozdat. Jenže i pak zůstane sem tam někdo z chudáků, na koho se nedostalo. Taková situace si žádá další zvýšení daní.

Nejrozumnější by bylo důsledně odebrat lidem všechny peníze, které mají, ne jen polovinu jako dnes, a znovu je spravedlivě rozdělit, aby se dostalo na každého a nikdo nestál mimo. Myslím, že s touto ideou herečka brzy přijde. A když ne ona, vedení ČSSD jistě ano. Kdo má rád lidi, musí na to brzy přijít.

Za manžela by si chudého smolaře nevzala, nepomohlo by mu to. Má už doma řadu skalpů bohatých milionářů. Měli sice levicový pohled na svět, ale co s nimi bylo trápení. S chudými milionáři by to bylo ještě horší. I v tom splývá s linií ČSSD. Podpora nesmírně bohatých lidí, obrovských firem, šrotovné pro automobilky, plošné odpouštění daní hospodářským mamutům, to je cesta Brožové i ČSSD. Strana i Brožová podporují, co je velké, aby se to ještě víc zvětšilo.

Kandidatura se nelíbí severočeským osobnostem ČSSD. Tolik se nadřely v místní politice a teď je má předběhnout naparáděná lasice z Prahy. To je nespravedlivý pohled. Chlapci neměli štěstí. Ale mohou si pak zažádat o podporu.

Brožová jde nahoru, protože se každou neděli dívá na diskusní pořad Václava Moravce a čte i politické stránky novin, nejen Blesk. Přečte si asi i tento článek, který jí udělá radost. Sám Jiří Paroubek nám napíše, že je rád, když o jeho kandidátkách píšeme hezky. Na Kateřině se mu líbí, že by mohla pracovat pro českou kulturu a poradila by i v problematice veřejnoprávních médií. Dlouhodobě s ní spolupracuje, protože mají oba stejný pohled na svět. To je pravda, mají.

Hrubci říkají, že z nás Paroubek dělá oprávněně hňupy, protože jedna část ženy prý utáhne tři lodě proti vodě a že se prý kolem té části točí zeměkoule. Je to vulgární, primitivní a je to lež.

Brožová jde nahoru, protože má odborné zázemí, zkušenosti s bohatými lidmi, zajímá se o chudé a Václava Moravce. Závistivá pravice na ni v bulvárním tisku útočí, že nezpívá, nýbrž krákorá. Až Brožová zazpívá ve Sněmovně, závistivci ztichnou.

Škoda, že takových hereček máme málo. Sněmovna se jimi při nejlepší vůli nezaplní. I nadále tam bude sedat pár zapšklých poslanců, nějaký doktor Blbec, který si chudých lidí neváží, nedá jim ani korunu a nepohladí je po hlavičkách. Jen brzdí velké politické duchy typu Brožová v politickém rozletu.
 

MFD

DISKUZE 0 příspěvků
Vstoupit do diskuze

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz