2024

středa 17. dubna


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

DOLEŽAL: Předvolební kampaň proti ODS pokračuje

10.8.2009

Nejdříve shrňme nejnovější události: z prvé, lingvisté z Hospodářských novin provedli jazykovou analýzu smlouvy firmy Raben Anstalt s Markem Dalíkem a zjistili, že se nejspíš jedná o překlad z češtiny do angličtiny. Začíná se to podobat parodii na Rukopisné boje, omlouvám se památce T. G. Masaryka a Jana Gebauera za tohle srovnání.

Za druhé, v Toskánsku se objevily další osoby: například exministr spravedlnosti Pospíšil (navštívil vilu ředitele ČEZ Romana) a uprchlý zločinec Pitr. Ten byl viděn českými turisty, kteří ho znají z televize, pouhých 40 km od inkriminovaného místa: tím se dostáváme do hájemství románů Victora Huga, Jean Valjean opět nešikovným biřicům upláchl.

Ve vile, kde pobýval Topolánek, jsou plastiky českých umělců. Velmi podezřelé. Generál Randák, který doposud vystupoval jako posel špatných správ a listonoš kompromitujících materiálů, je, jak se zdá, zároveň i věštec a prorok. Přijdou další a ještě hroznější skandály! Budou se týkat vztahů Topolánka a Dalíka s bankou T&J, respektive jejich podezřelých účtů "ve zvláštním režimu". Sdělil mu to esemeskou sám Hospodin.

A další pozoruhodná věc: podle nejnovějšího průzkumu agentury Median ohledně stranických preferencí si ČSSD a ODS prohodily místa, ČSSD už zase vede. Průzkum probíhal v červenci, je krajně nepravděpodobné, že by ještě zachytil toskánskou aféru. V každém případě, jako každý průzkum, nejen zachycuje současný stav, ale taky ovlivňuje další průzkumy. To je pouhé konstatování stavu věcí.

Podle MfD je základní otázka, komu patří vila v Monte Argentario. S tím absolutně nesouhlasím. Základní otázka je, kdo celý tenhle špinavý tyátr, na němž se podílí (mimo jiné, samozřejmě) i zmíněný list, financuje a organizuje. Někteří účastníci (z alibismu uvádím, že možná nechtění) jsou jasní: generál Randák and his boys, a české noviny, zejména některé. Jasný je i cíl: volební porážka nynější ODS. Nevím, třeba si ji zaslouží. Aby to bylo možné posoudit, je ovšem třeba nejdřív znát odpověď na tu první otázku.
 

Bohumil Doležal

DISKUZE 0 příspěvků
Vstoupit do diskuze

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz