2019

22. září


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

12.4.2019

Naším soupeřem je hnutí ANO, levice a vše, co se pod jejich vládou v této zemi děje

Více ]

9.2.2019

NOVINKY ODS 4. - 9.2.2019

Více ]

17.12.2018

NOVINKY ODS 10. - 16.12.

Více ]

16.11.2018

NOVINKY ODS 12. - 16. 11. 2018

Více ]

28.9.2018

Novinky ODS - týden do voleb!

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

Jablonecká ODS sestavila kandidátku

21.5.2018

 Ve čtvrtek 17.5. se konal sněm místního sdružení ODS, na kterém delegáti schválili kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. 

Lídrem kandidátky byl v tajné volbě zvolen stávající náměstek primátora a strážce městské pokladny Ing. Miloš Vele

Na druhou pozici vyslali delegáti úspěšného ředitele jablonecké nemocnice MUDr. Víta Němečka, MBA. Třetí místo sněm přiřkl dlouholetému starostovi Jablonce a současnému řediteli ZŠ Liberecká RNDr. Jiřímu Čeřovskému.

Na čtvrté příčce je nestraník, ředitel jablonecké teplárny a šéf místního baseballu Ing. Petr Roubíček. Pětku obsadil provozovatel oblíbeného sportovního centra CARDIOFITNESS Petroc Kalpakcis

Na šesté příčce je ředitelka jabloneckého střediska Diakonie ČCE Michaela Albrechtová. Šťasnou sedmičku uzavírá Pavel Janoušek (na snímku ve stoje), který provozuje firmu AZET.

Současný primátor a poslanec Ing. Petr Beitl obsadil 30. příčku. 

O tuto symbolickou pozici požádal ve svém projevu, kde mimo jiné řekl: "Chtěl bych umístěním na posledním místě poslat vzkaz voličům, že nechci usilovat o to, abych byl ve dvou rolích, tedy primátora a poslance současně. Chci podpořit, podle mého názoru, velmi silnou a vyváženou kandidátku. Budu dál pracovat pro město a pokud mne voliči svými preferenčními hlasy do zastupitelstva vyšlou, tak se role zastupitele zhostím s maximálním nasazením. "

Výsledek volebního sněmu závěrem zhodnotil také lídr týmu pro podzimní volby Ing. Miloš Vele: "Jsem se sestavenou kandidátkou spokojen. Nebylo jednoduché vybrat mezi kandidáty, máme hodně kvalitních lidí a rozhodování o pořadí má vždy svá úskalí. Jsem rád, že do voleb jdeme s týmem, kde jsou staří a zkušení, ale vedle nich jsou mladí a perspektivní. Otevřeli jsme kandidátku osmi nestraníkům, máme lidid z různých oborů a dělá mi radost, že je tolik osobností ochotno své jméno spojit se značkou ODS."

-vlk-

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Přemysl Sobotka

Náměstek hejtmana

 

Jaroslav Zeman

Senátor 

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz