2024

úterý 5. března


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

ODS představila kandidátku

8.4.2016

 Ve čtvrtek 7. dubna 2016 zahájila ODS na tiskové konferenci v Liberci oficiálně předvolební kampaň do krajských voleb a představila kompletní kandidátní listinu.

Přítomné zástupce médií přivítal lídr kandidátky, předseda Regionálního sdružení ODS Libereckého kraje a starosta Frýdlantu Ing. Dan Ramzer. V úvodu zdůraznil, že tým kandidátů vznikal na základě primárních voleb odspodu, tedy vzešel z návrhů základních článků strany - místních sdružení. Dále byl konzultován na úrovni oblastních sněmů a konečnou podobu schválil opět tajnou volbou regionální sněm. Dan Ramzer dále uvedl: "Jsem rád, že máme na kandidátce i bez kvót dost žen. Nabízíme tým složený z komunálních politiků, starostů a zastupitelů. Máme významné zastoupení lékařů, učitelů a podnikatelů - živnostníků." Dan Ramzer pak vyzdvihl, že na kandidátce jsou i nestranické osobnosti, které se takto rozhodly podpořit ODS. Jejich podpory si ODS velmi váží.

 

Úvodní slovo Dan Ramzer uzavřel nastíněním programových priorit. "Chceme na kraji navázat na to dobré, co bylo v minulosti započato. Za působení ODS na kraji byla spuštěna řada dobrých věcí, například systém oprav komunikací, jednání o budoucnosti Ještědu nebo práce na vybudování hospice. Velkým tématem je pro nás problematika středního školství.  Kraj se musí vypořádat s tím, že základní školy opouští stále méně dětí. A důležitými tématy jsou také rychlá a bezpečná doprava, podpora venkova a cestovního ruchu." 

Dále se představila studentka ekonomie Bc. Jana Opočenská z Libštátu, která kandiduje na pátém místě: "Z mého pohledu je důležitá podpora sociálních záležitostí a organizací. Zejména v oblasti pomoci zdravotně handicapovaným."

Třetím účastníkem v barvách ODS byl Mgr. Juraj Raninec, místostarosta České Lípy, který zmínil problémy krajského zdravotnictví a nemocnice v České Lípě. "Kromě toho nás trápí stav komunikací na Českolipsku, to, že není dokončen obchvat města."

Závěrem lídr kandidátky Dan Ramzer představil volební kampaň a poskytl prostor pro dotazy novinářů.  

KANDIDÁTNÍ LISTINA

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz