2024

14. dubna


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

Papaláš kádrovákem

2.7.2009

Stačí si jen připomenout jeho památný povolební „únorový“ projev, maloměšťácké vytahování se svým příjmem, připomínání, že přispívá svými penězi na chudé, či normalizační slovník. V pondělí se blýsknul další schopností pochycenou za vlády jedné strany – bolševickým kádrováním rodinného původu jednoho politika. Nezabýval se přitom ani panem Rathem, ani jiným ze svých spolustraníků, ale předsedou občanských demokratů.

Bylo to kádrování stejné jako za minulého režimu, jen naruby obrácené. Mirku Topolánkovi vyčetl jeho prarodiče (dědeček zakládal na Vsetínsku komunistickou stranu) i jeho rodiče (tatínek byl členem KSČ, podle Paroubka tam byl „vysokým funkcionářem“).

Diskreditující informace shromažďované Lidovým domem na politické protivníky zřejmě nesahají dál, možná bychom se dozvěděli něco ošklivého i na Topolánkova praděda. Ačkoliv kdo ví, třeba pradědeček zakládal buňku sociální demkracie a předseda ČSSD nám to zatajil.

Každopádně je škoda, že si pan Paroubek - než začne kádrovat jiné - nezamete raději nejdřív před vlastním prahem. Za hříchy předků trpěly děti v komunismu, proto nechme Paroubkovy rodiče a prarodiče na pokoji. Předseda sociálních demokratů by nám ale neměl zatajovat svou vlastní minulost. Kdo totiž zavítá na jeho stránky Paroubek.cz, zjistí, že páně Paroubkův politický život začal až rokem 1990 – předtím prý pouze působil „ve vrcholových manažerských funkcích“. Není tam ani slovo o tom, že už jako čerstvý inženýr byl členem národněfrontovní Československé strany socialistické, a už vůbec se nedozvíme, že se v této straně v roce 1982 vyšplhal až do jejího nejvyššího orgánu, Ústředního výboru ČSS. Tyto - pro leckoho velice zajímavé - informace v oficiálním životopisu Jiřího Paroubka chybí.

Na rozdíl od Paroubkova útoku na Topolánka kvůli jeho předkům není tato poznámka žádným kádrováním. Se svou minulostí by nás měli naši politici seznamovat automaticky. Vyvarovali by se tak toho, že ji na ně vyhrabe Jiří Paroubek a seznámí s ní veřejnost.
 

DISKUZE 0 příspěvků
Vstoupit do diskuze

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz