2023

3. prosince


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

Předvolební výrony populismu nejen na schůzi zastupitelů

12.5.2018

 Komunální volby se blíží a tak se už zase předháníme v tom, jak zaujmout naše potenciální voliče. Občas je ale zarážející, jak mají někteří kolegové tu páteř až neuvěřitelně gumovou. Jan Korytář už zase dělá besedy na téma, co by se mělo ve městě zlepšit. Nevadí, že je dělal i před čtyřmi lety. Už tehdy mu lidé ledaccos řekli, ale neZměnil nic, neudělal nic a tak jediný posun za ty čtyři roky je ten, že tentokrát ty besedy dělá za městské.

ANO už také zahájilo, tedy Andrej Babiš, který na nás kouká z kdejakého billboardu a tvrdí jak maká. Tedy chlubí se tím, co jakoby udělal. Ono to sice ještě není, jako sleva na jízdném, vyšší platy učitelů nebo o 11 tisíc vyšší důchody, ale Andrej maká a on to těm lidem, kteří vůbec nemají ponětí o fungování města, nakonec možná vyhraje. 

No a jeden z největších favoritů – zlí jazykové tvrdí, že už je Jarda na kdejakých jednáních představován jako budoucí primátor - podzimních komunálních voleb SLK zatím sdělilo lidem, že Liberec má Starosti a na zastupitelstvu předvedlo veletoče, za které by se nemusel stydět a ni výše zmiňovaný Andrej Babiš. Slovy svého lídra Jaroslava Zámečníka na Facebooku SLK nejdříve před zastupitelstvem sdělili, že podpoří příspěvek 30 mil. na vybavení Krajské nemocnice Liberec. Je jedno, že 25 mil. z toho dává Liberecký kraj. Těch 30 přeci vypadá lépe. 

Pak si sedli do zastupitelských židlí a hodinu sdělovali národu a nám ostatním, jak se těch 5 miliónů z městského rozpočtu nemá dávat, že je to nesystémové a je to skoro zločin proti rozpočtovým dobrým mravům, aby si po hodině potichu uvědomili, že na těch přístrojích by mohli být léčeni třeba i oni sami a vetšinově pro ten příspěvek zvedli ruku. No a netrvalo to ani 5 minut a na Facebookovém profilu SLK se objevilo, že jak jsou ti Starostové dobří, že to zařídili a těch 5 mega tedy bude. Politiku dělám už docela dlouho a zažil jsem už leccos, ale takové pokrytectví, to už chce tu páteř úplně vynechat. Nevím jak vám, ale mě je z toho...smutno.

Ondřej Červinka

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz