2024

úterý 5. března


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

Tvoříme program s občany. Silný program pro silné Česko

9.2.2017

 Občanští demokraté dnes představili jarní část kampaně a přípravu programu pro nadcházející sněmovní volby. Program nebude vznikat od stolu, ale na jeho tvorbě se budou podílet jak odborníci z různých oblastí, tak především občané a veřejnost. Předseda ODS Petr Fiala vyráží v těchto dnech do regionů, kde bude diskutovat s občany, ptát se jich a naslouchat. Během následujících týdnů navštíví postupně všechny kraje České republiky.

 

„V následujících dvou a půl měsících budeme dotvářet program pro podzimní parlamentní volby - a už teď vám mohu zaručit, že to bude silný program pro silné Česko. Tři hlavní cíle, se kterými půjde ODS do voleb, jsou jasné: chceme zastavit levicově populistickou vládu, nabídnout program pro aktivní a pracovité lidi. A v neposlední řadě chceme vrátit politice její smysl. Při plnění těchto cílů se chceme zaměřit na čtyři oblasti: na ekonomiku, omezení byrokracie, vzdělání a zajištění bezpečnosti. Nechceme tvořit program od stolu. V nadcházejícím období se proto vydám do všech krajů. Naplánovány jsou jak diskusní stoly s odborníky, tak setkání s veřejností,“ upřesňuje předseda ODS Petr Fiala.

 

„Před dvěma týdny jsme vyzvali občany, aby nám posílali své návrhy témat a  problémů, které je trápí. Prostřednictvím webové stránky tvorimeprogram.cz jsme obdrželi téměř tisíc podnětů, které všechny pročítáme a ty nejzajímavější odpovídající našim hodnotám zahrnujeme do programu. Chceme zjednodušit nejen podnikání a byrokracii, jak jsme se již zavázali, ale smyslem toho všeho je ulehčit život obyvatelům této země,“ doplňuje první místopředsedkyně Alexandra Udženija.

 

Termíny a místa jednotlivých diskusí a stránku pro zaslání podnětů do volebního programu naleznete na www.tvorimeprogram.cz

ods

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz