2024

26. května


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

Zabraňte návratu šibalů!

8.5.2009

Dovolím si v úvodu tohoto blogu parafrázovat ústřední heslo kampaně ČSSD před volbami do Evropského parlamentu. Opomenu-li vlastní hloupost tohoto hesla (Jaké bránění návratu ODS pokud se Evropského parlamentu týče?), potom je evidentní, že ČSSD v předvolební kampani opět vsadila na negaci, strašení, prefabrikaci neexistujících problémů, ale hlavně na ztrátu paměti voličů.

Vláda ODS je socialisty líčena jako ztělesnění všeho zla a předchozí vlády ČSSD jsou vyobrazovány jako div ne prodloužené ruky Všemohoucího na území České republiky. Já si tedy dovolím paměť voličů osvěžit několika fakty. Fakty o křišťálové čistotě politiků a úředníků z řad ČSSD. Fakty o úspěších vlád ČSSD.

Takže fakta:

Ve vládě Miloše Zemana se urodili první tři šibalové. Jan Kavan (ministr zahraničí), který při odevzdávání svého ministerského sejfu v něm zapomněl pět set tisíc korun a neuměl si vzpomenou proč tam jsou a od koho a nač je dostal. Ani nespekuluji, jaké částky obvykle létaly v sejfech ministrů z řad ČSSD, když na „směšných“ půl milionu zapomínali.

To „nejlepší úředník ČSSD“ (slova Jana Kavana) pan Srba byl jiný řízek. Když novinářka Sabina Slonková zjistila, že na ministerstvu zahraničí podivně manipuluje s veřejnými zakázkami, tak si na ni šibal Srba objednal přímo vraha. Ten se naštěstí šel udat a Srba si šel sednout do chládku.

Posledním šibalem v první vládě ČSSD byl zároveň první a zatím poslední ministr v dějinách ČR, který skončil ve vězení za vytunelování továrny, pan Ivo Svoboda. Uplynuly čtyři roky a nastoupila vláda V. Špidly (ČSSD), která volby vyhrála slibem, že pečení holubi budou létat občanům do úst, neboť „zdroje jsou“. Zdroje nebyly, neboť je projedli a rozkulačili šibalové z první vlády ČSSD a socialisté milého Špidlu sesadili a premiérem udělali Stanislava Grosse, finančního to experta jako z pohádky. Vzpomínáte? Strýček Vik a nevysvětlený milion na byt premiéra Grosse, bordelmamá Barková, jako rodinná a obchodní přítelkyně Grossových… Ani tento premiér se ČSSD nepovedl, tak jej opět sesadili (donutili rezignovat) a novým premiérem udělali Jiřího Paroubka.

A opět kolotoč šibalů, marťanů, zadlužování země až za únosnou mez a hlavně slavná hláška tajemníka premiéra Paroubka Doležela, že k privatizaci Unipetrolu, je potřeba „pět na stole v českých“. Zajisté stejně jako já věříte, že těch pět na stole nejsou české korunky, ale nějací papaláši. Kdyby to bylo pět za stolem, tak bych se možná nechal zblbnout … A jak ta pohádka o křišťálově čistých politicích ČSSD končí? Stačí se podívat na S. Grosse, jak zázrakem koupil od svého přítele (bývalého náměstka na ministerstvu průmyslu) akcie firmy Moravia Energo, aby je druhý den prodal asi šestkrát dráže než je koupil (fakt hodný přítel) a vydělal sto milionů korun na akciích společnosti, která nedávno zbankrotovala. Je to holt kouzelník a věštec …

A závěrem jedno upozornění občanům. Až k Vám dorazí sociálně demokratický předvolební cirkus, dejte si pozor, jestli jeho součástí náhodou nebude nějaká autogramiáda. Na podobných akcích ČSSD totiž hrozí smrtelné nebezpečí!

Opravdu chceme další vládu šibalů a finančních kouzelníků z řad ČSSD ?

 

Pavel Drobil

DISKUZE 0 příspěvků
Vstoupit do diskuze

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz