2025

pátek 2. května


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:

24.04.2025

Martin Kupka: Nové silnice a rychlodráhy propojí krajská města a zkrátí cestování do regionů i metropolí

Více ]

24.04.2025

Pavel Žáček na CNN Prima News: Prezident USA Donald Trump vytváří tlak jen na Ukrajinu, nikoliv na Rusko

Více ]

24.04.2025

Premiér Petr Fiala: „Jsme první vláda, která o vzdělávání přemýšlí v globálním kontextu,“ zaznělo na konferenci Vzdělání pro 21. století

Více ]

23.04.2025

Renáta Zajíčková: Aplikační místnosti jsou výhodné pro všechny. Z veřejného prostoru zmizí narkomani

Více ]

23.04.2025

Vláda odsouhlasila uspořádání unikátní výstavy koster předchůdců člověka Lucy a Selama v Národním muzeu

Více ]

23.04.2025

Poslanci schválili další dva zákony důležité pro obranu České republiky, nyní míří k projednání do Senátu

Více ]

23.04.2025

Renáta Zajíčková: Víceletá gymnázia: zrušit, upravit či rozvíjet?

Více ]

22.04.2025

Alexandr Vondra v podcastu Chuť moci: Trump a Vance jsou sociální demokrati, SPOLU má druhý pokus porazit Babiše

Více ]

22.04.2025

Pacientova volba: Poslanci ODS a TOP 09 chtějí umožnit pacientům větší volbu při čerpání zdravotní péče, o návrhu by mohli hlasovat v pátek

Více ]

22.04.2025

Senátorka Miroslava Němcová diskutovala v Událostech, komentářích ČT24 o polarizaci společnosti

Více ]


[ zpět ]

ZVĚŘINA: ČSSD se odvrací od vlastních metod. Pozdě

25.8.2009

Apely ke slušné volební kampani bychom měli jen a jen vítat. Jenže pokud člověk netrpí ztrátou paměti a soudnosti, nevyhne se srovnávání. Vyzýval-li včera Jiří Paroubek ODS k podpisu dohody o tom, že napříště nebudou na billboardech zobrazováni političtí rivalové, nelze se ubránit závěru, že má ČSSD voliče za méněcenné.

Cožpak si nikdo nevzpomene na to, že billboardy tohoto ražení v tuzemsku zavedl Lidový dům a použil je nejméně ve třech kampaních? Cožpak druhdy vyhrožoval voličům, že "dostanou přes držku" někdo jiný než Vítězslav Jandák? Nestrašil snad premiér Jiří Paroubek v roce 2006 diktaturou po vítězství ODS? Způsoby ČSSD jsou zaznamenány.

Výzva z úst předsedy Paroubka je neupřímně vypočítavá i proto, že třeba házení vejci v kampani před letošními eurovolbami rozhodně nelze nedat do souvislosti s negativní kampaní ČSSD. Když tedy dnes ČSSD brzdí, je to samozřejmě dobré, ale zároveň za tím nemůžeme hledat altruismus. Jestli analytikům v Lidovém domě došlo, že musejí umlčet Davida Ratha a sami svou kampaň mírnit, je to jen dobře, byli totiž zdaleka nejagresivnější. Pokud se omezí i ostatní strany, bude kampaň o fous snesitelnější.
 

Martin Zvěřina, LN

DISKUZE 0 příspěvků
Vstoupit do diskuze

[ zpět ]

Vyhledávání



Přihlášení






Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz