2025

středa 15. října


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:

11.10.2025

Jan Skopeček: Partie CNN Prima News

Více ]

10.10.2025

Martin Kupka: Za pět minut dvanáct na TV Nova

Více ]

10.10.2025

Poslanec Jan Skopeček: Zaměřím se na téma dopravy nebo kapacity škol

Více ]

09.10.2025

Miloš Vystrčil pro Publico: Fiala byl výborný premiér, za neuvěřitelný výkon byl potrestán

Více ]

09.10.2025

Europoslanci ODS nepodpořili ani komunistický ani babišovský návrh na vyslovení nedůvěry Komisi

Více ]

09.10.2025

Jan Skopeček v Blesku: Petr Fiala přebíral stranu ve fázi klinické smrti, provedl ji údolím smrti a má zásluhu na tom, že ODS zůstala na politické mapě Česka

Více ]

09.10.2025

Miloš Vystrčil pro ČRo Plus: Odchod Petr Fialy je státnický a odvážný

Více ]

09.10.2025

Štěpán Slovák: Petr Fiala vytáhl ODS z bahna. Do vedení strany by se měli hlásit noví lidé

Více ]

08.10.2025

Jan Bureš pro ČRo Plus: Díky kroužkování máme možnost přitáhnout více lidí k volbám

Více ]

08.10.2025

Poslanecký klub ODS zvolil své vedení pro nové volební období

Více ]


Hradec Králové – Část krajských zastupitelů za ODS nesouhlasí se zaslanou výzvou pro ministra zdravotnictví Leoše Hegera, v níž ostatní zastupitelé Královéhradeckého kraje upozorňují na hrozící kolaps ve zdravotnictví. Ti mu ve středu poslali dopis, v němž žádají, aby celou situaci urychleně vyřešil, protože hrozba podle nich přichází stále blíže a obávají se neodvratné situace.

"Vážený pane ministře, rozhodně se distancujeme od odborářské výzvy odsouhlasené na zastupitelstvu Královéhradeckého kraje (27. 1. 2011),'' vzkázal Klub zastupitelů Královéhradeckéhokraje za ODS ministru Leoši Hegerovi. Zastupitelé ODS jsou přesvědčeni, že iniciátoři odborářské výzvy se pod záminkou starosti o pacienty snaží blokovat reformní úsilí současné vlády. ,,Věříme, že se poctivě snažíte najít rozumný kompromis mezi nutnými nepopulárními kroky a oprávněnými požadavky zdravotníků. To je tvrdá práce a není mediálně vděčná jako poplašné výkřiky,'' ozřejmil Klub zastupitelů za ODS.

Dá se očekávat, že šetření ve veřejné sféře povede odbory k razantním protestům u nás, stejně jako všude v Evropě. Specializovaní odborníci, jako jsou letečtí dispečeři, strojvůdci anebo nemocniční doktoři, se mohou svým kolektivním vystoupením velmi účinně domáhat vyšších mezd. Zejména nastupující lékaři mají platy opravdu nízké. ,,Jestli pod tlakem času mají doktoři dostat peníze, které se vezmou někomu jinému anebo z potřebných investic, to odmítáme," uzavřeli zastupitelé ODS.
 

Vyhledávání



Přihlášení






Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz