2023

pondělí 27. března


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


[ zpět ]

Otevřený dopis Karlu Schwarzenbergovi

Otevřený dopis Karlu Schwarzenbergovi

Vážený pane Schwarzenbergu,

u české veřejnosti jste se donedávna oprávněně těšil značné důvěře a úctě, pocházející zejména z doby Vaší podpory domácího protikomunistického disentu a prvních roků naší obnovené demokracie. Respekt k Vaší zásadovosti posílila před několika lety rovněž Vaše obava o důvěryhodnost vlády a zadání soukromého auditu majetkových poměrů ministra Jiřího Čunka americké detektivní agentuře Kroll, zejména pak to, že s výsledkem auditu jste spojil své další setrvání ve vládě.

 

Vložit příspěvek


*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Váš příspěvek nesmí obsahovat hrubé urážky, spamy, vulgarismy, hanlivá komolení jmen, reklamu
a nesmí být napsán celý velkými písmeny.
Dále nesmí vzbuzovat podezření z porušení zákona či jinak odporovat dobrým mravům.
Pokud nebudou výše uvedené podmínky splněny může takto závadné příspěvky administrátor smazat.

Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a majitel internetové prezentace za ně nenese zodpovědnost.

Nesouhlasím
od: T.Kordac
29.3.2011 (15:24)
odpovědět
Nesouhlasím s tím dopisem. Proč by měla něco takového činit J.J. kníže ze Schwarzenbergu? A založení TOP 09 (bez ohledu na problematickou osobu pana Kalouska) bylo tím nejlepším, co mohl kníže provést pro kultivaci české politiky.
K reformám
od: Hana
2.11.2011 (11:15)
odpovědět
Reformy dopadají na nejchudší příjmové skupiny. Těm hodně bude ubráno. Naopak těch nejbohatších se reforma nedotkne. Až se ty protesty rozjedopu - už to nikdo nezastaví !!! Jako lumpárnu pokládáme neustále zdražovaní
základních potravin, jizdného, energií a pohodnných hmot !!! Jako lumpárnu pokládáme, že se do Českié republiky odkládají zatěžující výroby, jako jsou hliníkárny, zpracování formaldehydů, atd. A spalování odpadů !!! Jako lumpárnu pokládám, že jsme montážní linkou Evropy,a jako největší lumpárnu pokládám, že padlo čtyřicet továren na liberecku a to díky šílené privatizaci. Jako lumpárnu pokládám, že nejsou nezávislá media. Např., aby MF Lib. psala na celou stránku jen o pivu. Jako lumpárnu pokládám, že není zdaněna prostitutce !!! Je to černá díra zdravotnictví !!! Jako lumpárnu pokládám. že např. hejtman Eirchler neodpovídal na posl. setkání s občany na jejich otázkly, jen na ot. svých spolustraníků. A ODS ta se s občany nesetkává ani před volbami..Jako lumpárnu pokládám, že jsme prodali jako stát kompetenci kontroly nad řetězci. Jako lumpárnu pokládám zabírání zemědělské půdy.

[ zpět ]

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz