2023

3. prosince


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:


Milí příznivci ODS,

věřím, že v létě čerpáte energii, kterou budeme všichni tolik potřebovat v nadcházejících týdnech a měsících, kdy odstartuje horká část volební kampaně. Jak připomněl předseda volebního štábu Zbyněk Stanjura, musíme se poprat o každý hlas, abychom byli ve Sněmovně slyšet, abychom mohli hájit svobodu, všechny pracovité lidi a prosadit náš silný program. 

V srpnu pokračujeme kampaní s heslem "Silní v programu, pevní v principech". Myslím, že výborně vystihuje současnou ODS. Pokud to vidíte stejně, nastavte si sdělení jako svou cover fotku na Facebooku. Do neděle také pokračujeme v hledání 7 divů Česka. Rozhodněte svými hlasy o tom, která krásná místa naší země se zařadí do ankety.

Palčivým tématem se v těchto horkých dnech stala situace na ministerstvu obrany. Jana Černochová upozornila na pochybné řízení rezortu ministrem Martinem Stropnickým. Ten jmenoval do funkce náměstka pro vyzbrojování a akvizice člověka, kterého před několika měsíci odvolal. Situaci na ministerstvu analyzoval také senátor Tomáš Jirsa, který Martina Stropnického vyzval, aby se radši vrátil k natáčení filmů.

V souvislosti se schůzkou Richarda Brabce a Ivana Pilného k rozpočtu ministerstva životního prostředí na příští rok Jan Zahradník kritizoval v pořadu Události, komentáře zejména fakt, že ministerstvo není schopné čerpat dotace z EU a tyto peníze potom chybí.

Co ještě stojí za pozornost?

Zbyněk Stanjura: Interview ČT24

Stanislav Blaha: Jedna díra v sociálním systému končí. Problémy k řešení ale stále zůstávají

Jiří Nantl: Věda – roky předstírání aktivity se nám vrátí

Filip Humplík: Imigrace: potřebujeme dobré síto

Tomáš Jirsa: Události, komentáře: Polsko, Rusko, USA
 

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz