2019

22. září


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

12.4.2019

Naším soupeřem je hnutí ANO, levice a vše, co se pod jejich vládou v této zemi děje

Více ]

9.2.2019

NOVINKY ODS 4. - 9.2.2019

Více ]

17.12.2018

NOVINKY ODS 10. - 16.12.

Více ]

16.11.2018

NOVINKY ODS 12. - 16. 11. 2018

Více ]

28.9.2018

Novinky ODS - týden do voleb!

archiv novinek ]


Aktuality:


Milí příznivci ODS,
zdravím Vás po krátké pauze s dalšími novinkami z Občanské demokratické strany. Poslední dny byly především ve znamení smutného 50. výročí od obsazení Československa vojsky Varšavské smlouvy v čele se Sovětským svazem. Velká spousta občanských demokratů si toto výročí připomněla tichým pochodem a položením květin na pražském Klárově u pomníku Marie Charouskové, která zde byla smrtelně postřelena jedním z okupantů. Předseda ODS Petr Fiala při té příležitosti připomněl, že poučením z roku 1968 by mělo být to, že ti, kdo zpochybňují, že patříme k demokratickému Západu, zrazují národ. Ještě ten samý večer musela demokratické hodnoty obhajovat Miroslava Němcová v Událostech, komentářích.

 

Poučení z roku 1968? Ti, kdo zpochybňují, že patříme k demokratickému Západu, zrazují národ.
Petr Fiala

 

V tomto týdnu jednala také Poslanecká sněmovna, která se zabývala především zvyšováním důchodů. Vláda navrhovala zvýšit penze o 1 000 Kč všem, kteří jsou starší osmdesáti pěti let. Naši senátoři ale prosadili spravedlivější verzi, se kterou původně přišel místopředseda poslaneckého klubu ODS Jan Bauer – přidáno měl dostat každý, kdo je v důchodu 25 let a více. To by podle předsedy senátorského klubu Miloše Vystrčila pomohlo především matkám, které za socialismu vychovávaly děti. Vládní koalice ANO, ČSSD a KSČM však naši, spravedlivější verzi odmítla.

V minulém týdnu jednal také Senát, který podpořil novelu zákona o pozemních komunikacích. Tuto novelu zákona už ve Sněmovně vylepšil místopředseda ODS Martin Kupka, kterému se povedlo prosadit, že stát bude mít prostřednictvím datové schránky povinnost informovat občany o končící platnosti technické kontroly jejich vozu.

S končícími prázdninami se začíná rozbíhat horká kampaň před komunálními a senátními volbami, proto mi dovolte Vám závěrem popřát co nejvíce sil a energie pro přesvědčování voličů a co nejlepší reprezentaci značky ODS.
 
Co ještě stojí za pozornost?

Alexandra Udženija: Výchova podnikání v Čechách

Jan Skopeček: 90′ ČT24: Zvýšení důchodů

Pavel Žáček: Justice selhala při vyšetřování srpnové vlastizrady. Za pomoc okupantům byl odsouzen jediný člověk

Miloš Vystrčil: 20 minut Radiožurnálu: Nejvíce odvádí na důchody ten, kdo vychová ekonomicky aktivní děti

VyhledáváníPřihlášení


Odkazy

 Přemysl Sobotka

Náměstek hejtmana

 

Jaroslav Zeman

Senátor 

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz